Flexible descriptions (1.0.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Author
ur: مصنف

en: Administration
ur: تنظیم

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Authored on
ur: تصنیف بر
