Flexible descriptions (2.0.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Author
hr: Autor

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Administration
hr: Administracija

en: Settings
hr: Postavke

en: Export
hr: Izvezi

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: link
hr: poveznica

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: Authored on
hr: Izrađeno
