Flexible descriptions (2.0.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Author
af: Outeur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Administration
af: Administrasie

en: Settings
af: Verstellings

en: Export
af: Voer uit

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Authored on
af: Geskep op
