Flexible descriptions (2.0.0) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Author
am: ደራሲ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Export
am: ላክ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ
