Flexible descriptions (2.0.0) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Export
az: Eksport

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi
