Flexible descriptions (2.0.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Author
be: Аўтар

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Administration
be: Кіраванне

en: Settings
be: Налады

en: Export
be: Экспарт

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: link
be: спасылка

en: Updated
be: Абноўлена

en: Created
be: Створана

en: Authored on
be: Дата:
