Flexible descriptions (2.0.0) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Author
bs: Autor

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Administration
bs: Administracija

en: Settings
bs: Postavke

en: Export
bs: Izvezi

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Authored on
bs: Napisano
