Flexible descriptions (2.0.0) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Author
cy: Awdur

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Export
cy: Allfudo

en: Save
cy: Cadw

en: View
cy: Gweld

en: link
cy: dolen

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar
