Flexible descriptions (2.0.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Author
da: Forfatter

en: Cancel
da: Annullér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Export
da: Eksportér

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: Created
da: Oprettet

en: Edit description
da: Rediger beskrivelse

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Changed
da: Ændret
