Flexible descriptions (2.0.0) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Author
el: Συντάκτης

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: link
el: σύνδεσμος

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Changed
el: Τροποποιημένο
