Flexible descriptions (2.0.0) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Author
fil: May akda

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Administration
fil: Pangangasiwa

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Export
fil: Luwasin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: View
fil: Tingnan

en: Updated
fil: Nabago

en: Created
fil: Inilikha
