Flexible descriptions (2.0.0) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Author
fr: Auteur

en: Cancel
fr: Annuler

en: Settings
fr: Paramètres

en: Export
fr: Exporter

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: View
fr: Voir

en: link
fr: lien

en: Updated
fr: Mis à jour

en: Created
fr: Créé

en: Edit description
fr: Éditer la description

en: Authored on
fr: Écrit le

en: Changed
fr: Modifié

en: Description text
fr: Texte de description
