Flexible descriptions (2.0.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Author
gu: લેખક

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Changed
gu: બદલ્યું
