Flexible descriptions (2.0.0) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Export
hy: Արտահանել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է
