Flexible descriptions (2.0.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Author
id: Penulis

en: Cancel
id: Batal

en: Administration
id: Administrasi

en: Settings
id: Pengaturan

en: Export
id: Ekspor

en: Save
id: Simpan

en: View
id: Lihat

en: link
id: tautan

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Created
id: Dibuat

en: Authored on
id: Ditulis pada

en: Changed
id: Berubah
