Flexible descriptions (2.0.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Author
ja: 投稿者

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Administration
ja: 管理

en: Settings
ja: 設定

en: Export
ja: エクスポート

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: View
ja: ビュー

en: link
ja: リンク

en: Updated
ja: 更新

en: Created
ja: 作成

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Changed
ja: 変更済
