Flexible descriptions (2.0.0) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Author
jv: Penulis

en: Cancel
jv: Batal

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Export
jv: Ngékspor

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: link
jv: pranālā

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Authored on
jv: Ditulis nang
