Flexible descriptions (2.0.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Author
ka: ავტორი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Label
ka: სათაური

en: link
ka: ბმული

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Authored on
ka: დაიწერა
