Flexible descriptions (2.0.0) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Export
km: នាំចេញ

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ
