Flexible descriptions (2.0.0) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Author
mn: Зохиогч

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: link
mn: холбоос

en: Created
mn: Үүссэн

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
