Flexible descriptions (2.0.0) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: link
my: လင့်ခ်

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်
