Flexible descriptions (2.0.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Author
nl: Auteur

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Administration
nl: Beheer

en: Settings
nl: Instellingen

en: Export
nl: Exporteren

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Changed
nl: Gewijzigd
