Flexible descriptions (2.0.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Author
ps: ليكوال

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Settings
ps: امستنې

en: Export
ps: بهرول

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو
