Flexible descriptions (2.0.0) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Author
ru: Автор

en: Cancel
ru: Отмена

en: Administration
ru: Администрирование

en: Settings
ru: Настройки

en: Export
ru: Экспортировать

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотр

en: link
ru: ссылка

en: Updated
ru: Обновлено

en: Created
ru: Создано

en: Edit description
ru: Редактировать описание

en: Authored on
ru: Создан в

en: Changed
ru: Изменение

en: Description text
ru: Текст Description
