Flexible descriptions (2.0.0) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Created
se: Almmuhuvvon
