Flexible descriptions (2.0.0) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Author
sk: Autor

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Administration
sk: Administrácia

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Export
sk: Exportovať

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: link
sk: odkaz

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Changed
sk: Zmenené
