Flexible descriptions (2.0.0) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Author
sq: Autori

en: Cancel
sq: Anulo

en: Administration
sq: Administrimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Export
sq: Eksporto

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Authored on
sq: Krijuar më
