Flexible descriptions (2.0.0) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: Settings
sr: Подешавања

en: Export
sr: Извоз

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: link
sr: линк

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен
