Flexible descriptions (2.0.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Author
sv: Författare

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Export
sv: Exportera

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: link
sv: länk

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: Authored on
sv: Författad

en: Changed
sv: Ändrad
