Flexible descriptions (2.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: View
ta: நோக்குக
