Flexible descriptions (2.0.0) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: View
ta: பார்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது
