Flexible descriptions (2.0.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Author
te: రచయిత

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Settings
te: అమరికలు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం
