Flexible descriptions (2.0.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Export
th: ส่งออก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน
