Flexible descriptions (2.0.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Author
tr: Yazar

en: Cancel
tr: İptal

en: Administration
tr: Yönetim

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: View
tr: Görüntüle

en: link
tr: bağlantı

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Changed
tr: Değişti
