Flexible descriptions (2.0.0) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Author
vi: Tác giả

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Administration
vi: Quản lý

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Export
vi: Xuất

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: View
vi: Xem

en: link
vi: liên kết

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: Changed
vi: Đã thay đổi
