Flexible Layout (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Name
bo: མིང

en: Load
bo: ནང་ཕེབ།

en: Advanced Options
bo: མཐོ་རིམ་གདམ་ཚན

en: Classes
bo: སྒྲིག་དཔེ

en: About
bo: གསལ་བཤད
