Flexible Layout (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Name
da: Navn

en: Load
da: Indlæs

en: Advanced Options
da: Avancerede indstillinger

en: Classes
da: Klasser

en: About
da: Om
