Flexible Layout (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Name
es: Nombre

en: Load
es: Cargar

en: Advanced Options
es: Opciones avanzadas

en: Classes
es: Clases

en: About
es: Acerca de
