Flexible Layout (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Name
ja: 名前

en: Load
ja: ロード

en: Advanced Options
ja: 詳細オプション

en: Classes
ja: クラス

en: About
ja: アバウト
