Flexible Layout (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Name
ru: Название

en: Load
ru: Загрузить

en: Advanced Options
ru: Дополнительные параметры

en: Classes
ru: Классы

en: About
ru: Информация

en: Please enter a valid URL.
ru: Укажите корректный адрес (URL)
