Flexible Layout (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Name
tr: İsim

en: Load
tr: Yükle

en: Advanced Options
tr: Gelişmiş Seçenekler

en: Classes
tr: Sınıflar

en: About
tr: Hakkında
