Flexible Layout (8.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Name
nl: Naam

en: Load
nl: Laden

en: Advanced Options
nl: Geavanceerde opties

en: Classes
nl: Klassen

en: About
nl: Over

en: -- None --
nl: -- Geen --
