Flexible Layout (8.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Name
sk: Názov

en: Load
sk: Načítať

en: Advanced Options
sk: Pokročilé nastavenia

en: About
sk: Informácie o
