Flexible Views (2.0.1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Views
hi: द्रश्य

en: Separator
hi: पृथक्कारक

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Sortable
hi: क्रमित करने योग्य

en: Align
hi: पंक्तिबद्ध

en: Default order
hi: तयशुदा क्रम

en: About
hi: के बारे में

en: sort by @s
hi: @s के आधार पर छाँटें
