Flexible Views (2.0.1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: None
hr: Nema

en: Field
hr: Polje

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Filter
hr: Pročisti

en: Sortable
hr: Moguće sortirati

en: Align
hr: Poravnati

en: Default order
hr: Zadani redoslijed

en: About
hr: Opis

en: sort by @s
hr: rasporedi po @s
