Flexible Views (2.0.2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Field
eu: Eremua

en: Views
eu: Bistak

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Align
eu: Lerrokatu

en: Default order
eu: Orden lehenetsia

en: About
eu: (r)i buruz

en: Column
eu: Zutabe

en: sort by @s
eu: @s(e)z ordenatu
