Flexible Views (2.0.2) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Field
sk: Pole

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Sortable
sk: Zoraďovateľný

en: Default order
sk: Predvolené zoradenie

en: About
sk: Informácie o

en: Column
sk: Stĺpec

en: Default sort
sk: Predvolené poradie

en: sort by @s
sk: zoradiť podľa @s
