Flexible Views (2.0.2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: None
sl: Brez

en: Field
sl: Polje

en: Default order
sl: Privzeti vrstni red

en: About
sl: O modulu

en: sort by @s
sl: uredi po @s
