Flexible Views (2.0.3) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Field
az: Sahə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Sortable
az: Çeşidlənən

en: Align
az: Sıralama

en: Columns
az: Sütunlar

en: Default order
az: Defolt sifariş

en: About
az: Haqqında

en: Column
az: Sütun

en: Default sort
az: Defolt çeşidləmə

en: sort by @s
az: @s ilə sırala

en: Override normal sorting if click sorting is used
az: Klik çeşidləmə istifadə edilərsə, normal çeşidləməni ləğv edin
