Flexible Views (2.0.3) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: None
ca: Cap

en: Field
ca: Camp

en: Separator
ca: Separador

en: Filter
ca: Filtra

en: Sortable
ca: Ordenable

en: Align
ca: Alineació

en: Columns
ca: Columnes

en: Default order
ca: Ordre predeterminat

en: About
ca: Detalls

en: Column
ca: Columna

en: Default sort
ca: Ordenació predeterminada

en: sort by @s
ca: ordena per @s

en: Override normal sorting if click sorting is used
ca: Sobreescriu l'ordenació normal si s'utilitza l'ordenació per clic

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
ca: Habilita l'estil "enganxat" del Drupal per la capçalera de taula (JavaScript)

en: Show the empty text in the table
ca: Mostrar la taula sense text

en: Hide empty columns
ca: Amaga les columnes buides

en: Hide empty column
ca: Amaga columnes buides

en: Responsive
ca: Responsiu

en: Caption for the table
ca: Llegenda per la taula

en: Summary title
ca: Títol del resum

en: Table description
ca: Descripció de la taula

en: Columns name
ca: Nom de les columnes

en: Columns info
ca: Informació de les columnes

en: Column info
ca: Informació de la columna
